Sześć nóg, dwa serca, jedno zwycięstwo

Zdążyłeś już zasmakować życia według HDR? Chciałbyś dowiedzieć się o nim czegoś więcej?
Jeśli kochasz wyzwania, kochasz biegać, a w dodatku posiadasz psa, nie zwlekaj, tylko razem ze swoim czworonożnym kompanem wystartuj w biegu, który odbędzie się 11 września w miejscowości Hynčice pod Sušinou!
Podczas zawodów HDR musisz pokonać przeszkody, które wcale nie należą do łatwych, musisz pokonać swoje lęki i zmierzyć się z uporem swojego psa. Czas ukończenia biegu nie jest narzucony, ale gwarantujemy, że do mety dobiegniesz zmęczony, wszystko będzie Cię bolało, a błoto znajdziesz nawet w uszach! Jednak na końcu tej walki, kiedy dotrzesz ze swoim psem do linii mety, będziesz czuł jedynie słodki smak zwycięstwa! Poczujesz dumę! Dumę z siebie i swojego kompana: pary nie do pokonania!

6km, 16 przeszkód!
To będzie ciężki dzień, nie zaprzeczamy, ale jednocześnie jesteśmy pewni, że dacie radę i wytrzymacie! Zapiszcie się na zawody i sprawdźcie sami!

Ośrodek narciarski Ski areál Kraličák Stříbrnice to nowe wyzwanie dla naszych zawodników i kolejny poziom jeżeli chodzi o tor zawodów HDR. To niesamowite miejsce znajduje się na północy Moraw między Kralickim Śnieżnikiem, Górami Rychlebskimi i Wysokim Jesionikiem, leży nad rzeką Krupą. Ten zakątek kraju urzekł nas swoim spokojnym, malowniczym i różnorodnym krajobrazem. Z dala od zgiełku wielkiego miasta, przygotujemy dla Was wyjątkowy, ale i wymagający tor. Na terenie resortu można znaleźć jezioro, strumienie, polany, las i piękne wzgórza – to kilkaset hektarów zróżnicowanej przyrody, która mamy nadzieję skradnie Wasze serce i utrwali się w Waszej pamięci jako kolejne niezapomniane przeżycie HDR.

Starcie Alf!
Jesteś jednostką alfa? Teraz możesz to udowodnić! Na biegi rozpoczynające się o 9 i 9:15 zapisz się tylko wtedy, jeśli faktycznie interesuje Cię jak najlepszy wynik! Do zawodów możesz przystąpić zarówno w drużynie, jak i indywidualnie. Pośpiesz się, bo liczba miejsc dla Alf jest ograniczona!

PRZED ZAPISAMI NA ZAWODY KONIECZNIE PRZECZYTAJ „NAJCZĘSTSZE PYTANIA”!

ZOBACZ RABATY! →

KATEGORIE ZAPISÓW

Indywidualne
1 osoba + 1 pies
6km, 16 przeszkód
Grupa wiekowa

Koszt wstępu

do 07.06 - 53 EUR
07.07-09.04 - 63 EUR
Na miejscu - 79 EUR
3in1
2 osoba + 1 pies
6km, 16 przeszkód
Grupa wiekowa

Koszt wstępu

do 07.06 - 44 EUR/osoba
07.07-09.04 - 52 EUR/osoba
Na miejscu - 65 EUR/osoba
Drużynowe
6 osób + min. 4 psy
6km, 16 przeszkód
Grupa wiekowa

Koszt wstępu

do 07.06 - 50 EUR/osoba
07.07-09.04 - 60 EUR/osoba
Na miejscu - nie ma na to sposobu

Oświadczenia do pobrania

W tym miejscu zebraliśmy dokumenty niezbędne do dokonania zapisu
na zawody. Dokumenty należy wydrukować, podpisać, a oryginały
przedstawić w momencie rejestracji w miejscu trwania zawodów. Jeśli
jesteś osobą pełnoletnią musisz przedstawić „Oświadczenie o ochronie i
przetwarzaniu danych osobowych”, oraz „Oświadczenie uczestnika zawodów”.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat będziesz potrzebował dodatkowo
„Oświadczenia rodzica o odpowiedzialności”! Oświadczenia uczestników
biegów JUNIOR i BASE różnią się od siebie, prosimy, abyś upewnił się
którego będziesz potrzebował Ty, albo Twoje dziecko.

WARUNKI UCZESTNICTWA DLA ORGANIZACJI NON-PROFIT

  • Dowolna działająca oficjalnie na terenie Polski organizacja non profit, której profil związany jest z tematyką psów (przytułek, schronisko, lecznica dla zwierząt, drużyna psów ratowniczych, psy terapeutyczne itd.)
  • W momencie rejestracji przy podawaniu nazwy drużyny należy wskazać także nazwę organizacji (np. Retriever Resque Team). Jeśli z dalej drużyny pojawi się większa ilość zawodników, należy podzielić ich na poddrużyny
  • Potwierdzenie od danej organizacji, że drużyna ma nosić jej nazwę musi zostać wysłane z konta email organizacji (mail musi zostać wysłany na adres infopl@harddograce.pl z oficjanelnego konta mailowego danej organizacji)
  • Prosimy, aby w momencie zapisu koniecznie zaznaczyć poprzez nazwę drużyny, że chcenie wystartować jako Organizacja non-profit. W „mistrzostwach” tych mogą wziąć jedynie drużyny spełniające wymienione warunki.