Zgłoszenie

Przykładamy dużą wagę do tego, aby wszelkie informacje dotyczące zapisów na zawody, a także wszystkie dokumenty do pobrania i wypełnienia zostały zebrane w tym miejscu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest ich mało, ale uwierz, że lepiej będzie jeśli wszystkie je dokładnie przeczytasz, aby być świadomym tego co na Ciebie czeka. Możesz być pewny, że żaden z nich nie znalazł się tu przypadkowo. Zatem: zanim przejdziesz do zapisów na zawody, zapoznaj się z opłatami startowymi i zniżkami, a także koniecznie przeczytaj regulamin zawodów! Uzyskasz z niego sporo przydatnych informacji na temat zawodów, warunków uczestnictwa, kuponów prezentowych, a także tego czego podejmujesz się wraz ze startem i co dostajesz w zamian.

Oświadczenia do pobrania

W tym miejscu zebraliśmy dokumenty niezbędne do dokonania zapisu na zawody. Dokumenty należy wydrukować, podpisać, a oryginały przedstawić w momencie rejestracji w miejscu trwania zawodów. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią musisz przedstawić „Oświadczenie o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych”, oraz „Oświadczenie uczestnika zawodów”.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat będziesz potrzebował dodatkowo „Oświadczenia rodzica o odpowiedzialności”! Oświadczenia uczestników biegów JUNIOR i BASE różnią się od siebie, prosimy, abyś upewnił się którego będziesz potrzebował Ty, albo Twoje dziecko.

Nasze rady dla uczestników zawodów

Przed zapisaniem się na zawody koniecznie udaj się do weterynarza i zapytaj czy Twój pies może wziąć w nich udział Jeśli Twój pies nie dogaduje się z innymi psami, albo pokazuje przejawy agresji, pomyśl o założeniu mu kagańca

 • Jeśli czujesz, że dana przeszkoda jest zbyt ciężka, jeśli pokonanie jej wiąże się z ryzykiem, omiń ją! Regulamin zawodów dopuszcza taką możliwość. Przeszkodę możesz zaliczyć wykonując daną liczbę przysiadów. Nie zapominaj, że to Ty jesteś odpowiedzialny za swojego psa, Ty znasz go najlepiej i wiesz, co powoduje u niego trudność nie do pokonania
 • Do zawodów przygotowuj się razem ze swoim psem! Pomimo, że 6, a nawet 12 kilometrów to sporo mniej niż długość maratonu, pamiętaj, że słowo „zwycięstwo”, które znalazło się w naszym motto, nie trafiło tam przez przypadek. Stawiamy Was przed wyzwaniem, którego pokonanie powinno spowodować uzasadnione poczucie dumy! A szczególnie ukończenie biegu WILD!
 • Jeśli jesteś rodzicem, przemyśl porządnie start swojego dziecka w zawodach, ponieważ to Ty jesteś odpowiedzialny zarówno za nie, jak i startującego z nim psa. Nie chcemy Cię zniechęcać, ale aby dzień zawodów pozostał pięknym przeżyciem, musicie być pewni następujących kwestii:
  • Stan fizyczny dziecka
  • Stan fizyczny i psychiczny psa
  • Zgranie, zgodność pomiędzy dzieckiem, a psem
  • Zastanów się czy Twoje dziecko, a także pies są gotowi na wzięcie udziału w zawodach, a co ważniejsze, czy mogą przystąpić do nich
  • wspólnie. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, służymy pomocą!

  Na przynajmniej dwie godziny przez rozpoczęciem biegu nie jedz, nie karm także swojego psa! Z racji tego, że na starcie należy pojawić się 15 minut przed planowanym rozpoczęciem biegu, wykorzystaj ten czas i porządnie się rozgrzej! Będziesz tego potrzebował!

 • Jeśli czujesz, że dana przeszkoda jest dla Was zbyt trudna, albo ryzykowna, omiń ją. Regulamin zawodów przewiduje taką możliwość. Przeszkodę możesz zaliczyć robiąc odpowiednią ilość przysiadów. Nie zapominaj, że to Ty jesteś odpowiedzialny za swojego psa, Ty znasz go najlepiej i wiesz, co powoduje u niego trudność nie do pokonania.
 • Pomagaj swojemu psu! Możesz pomóc mu przy pokonywaniu dowolnej przeszkody, jeśli jest taka potrzeba możesz wziąć go na ręce. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przeczytaj fragment regulaminu dotyczący tej kwestii!
 • Ściśle przestrzegamy Regulaminu zawodów, a także zasad moralnych, proszę miej to na uwadze!
 • Uważaj na pozostałych zawodników i ich psy, nie tylko na siebie! Pamiętaj nie jesteś na torze sam!
 • Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, udziel mu jej! Dla Ciebie to niewiele, ale dla potrzebującego może znaczyć naprawdę dużo.
 • Zachowuj się w duchu fair play! Żadne zwycięstwo, ani pierwsze miejsce nie ma znaczenia, jeśli zostało zdobyte w sposób nieuczciwy.
 • Nie pozostawiaj po sobie śmieci! Prosimy o zachowanie czystości na całym terenie zawodów! Śmieci wyrzucamy do rozstawionych koszy!
 • Wiemy, że zawsze sprzątasz odchody po swoim psie, jednak gdybyś zobaczył, że ktoś tego nie robi, użycz mu jednego woreczka, przecież masz je zawsze przy sobie!
 • Palenie dozwolone jest jedynie w wyznaczonych do tego miejscach.