ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM I POMÓŻ NAM WSPÓŁTWORZYĆ HARD DOG RACE!

Jeśli ukończyłeś 18 lat, brałeś udział w co najmniej jednych zawodach HDR, a uczestnictwo w nich sprawiło Ci nie lada przyjemność, nie zastanawiaj się i dołącz do nas!

Nasi wolontariusze to tak naprawdę siła napędowa zawodów i to dzięki ich pracy HDR może wyglądać tak, jak go widzicie.

Jeśli chciałbyś zajrzeć za kulisy zawodów, jeśli chciałbyś być częścią ekipy HDR, zgłoś się do nas i jako wolontariusz pomóż nam w realizacji kolejnych zawodów! Postawmy sobie za wspólny cel, aby wspaniałe wspomnienie o zawodach pozostało z każdym uczestnikiem i jego psem na całe życie!

Poza tym, że praca naszych Wolontariuszy w dniu zawodów jest niezbędna przy ich organizacji, jest także bardzo zróżnicowana. Twojego wsparcia będziemy potrzebować na różnych płaszczyznach, w zależności od tego jakie otrzymasz zadania, ale także od tego gdzie akurat będziemy Cię najbardziej potrzebować.

KILKA LOKALIZACJI I STANOWISK, W KTÓRYCH LICZYMY NA WASZĄ POMOC:

PRZESZKODY
Musicie prawidłowo i w zdecydowany sposób nadzorować przeszkody i pokonujących je zawodników i ich psy. Jeśli zaistnieje taka konieczność, Waszym zadaniem będzie upomnienie zawodnika, aby postępował zgodnie z regulaminem. Jednocześnie biorąc pod uwagę okoliczności, naszym i Waszym zadaniem jest stworzenie możliwie bezpiecznych warunków dla zawodników, oraz ich psów, dlatego też musicie musicie zwracać uwagę nawet na najmniejsze szczegóły. Aby otrzymać to stanowisko musicie spełniać szczególne wymagania!

STREFA METY
Poza wręczeniem medali i paczek dla zawodników, ważna jest wspólna radość ze zwycięstwa i wspólne jej celebrowanie.

TEREN FESTIWALU
Ważne, aby psy zawsze miały zapewnioną świeżą wodę do picia, dbanie o to to jedno z Waszych zadań.

CENTRUM ZAWODÓW
W interesie wszystkich jest, aby zarówno rejestracja zawodników na miejscu, a także badanie przez weterynarza odbyło się jak najszybciej i bez zakłóceń. Właśnie w tym miejscu liczymy na Waszą pomoc!

Dzięki Waszej pomocy możemy sprawić, że zawody będą niepowtarzalnym przeżyciem zarówno dla zawodników, ich psów, a także publiczności.
Nie bój się zgłosić, z pewnością znajdziemy zadanie idealne dla Ciebie!

WARUNKI ZGŁOSZENIA:

  • Ukończyłeś 18 rok życia
  • Brałeś udział w co najmniej jednych zawodach HDR