Drodzy zawodnicy HDR!

Pragniemy poinformować, że zawiesiliśmy zgłoszenia na wszystkie zawody HDR, zaplanowane na wiosnę, na czas nieokreślony. Ponieważ nie wiemy, jak długo będą obowiązywać środki bezpieczeństwa podjęte w związku z epidemią koronawirusa, nie uważamy za stosowne pozostawienie zgłoszeń otwartych. Oczywiście, jeśli okoliczności będą odpowiednie, ponownie je otworzymy!

Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, będziemy zmuszeni przełożyć zawody na późniejszy termin (prawdopodobnie na jesieni). Oczywiście bilety zakupione na wiosenne zawody będą obowiązywać w nowych terminach. Jesteśmy zdeterminowani, aby w tym roku zorganizować wszystkie przełożone zawody! Pracujemy, aby zawody odbywały się w tych samych miejscach, w podobnych warunkach pogodowych – koordynacja i przygotowania już trwają! Jak tylko będziemy mieli nowe wiadomości, będziemy Was informować na wszystkich naszych platformach (strona internetowa, strona na Facebooku, strona na Instagramie)! Dziękujemy za zrozumienie, cierpliwość i wsparcie!

Emblemat Hard Dog Race jest objęty ochroną praw autorskich. Korzystanie z niego w dowolnej formie jest możliwe tylko przy posiadaniu pisemnej zgody Hard Dog Race.