Hard Dog Race

HDR jest ekstremalnym biegiem z przeszkodami, które pokonujesz razem ze swoim psem.

Zawodnicy walczą nie tylko z czasem, na trasie czekają na nich  niełatwe przeszkody  z błotem i wodą.  Czasami trzeba przekonać psa, czasami samego siebie. W pewnym momencie przychodzi zmęczenie, boli całe ciało i nawet uszy masz w błocie. Natomiast kiedy razem z psem dotrzesz do mety, pozostaje tylko radość.  Z niczym nieporównywalne upojenie zwycięstwem. Uczucie, jakiego być może do tej pory nie przeżyłeś. Rozpiera Cię duma z siebie i z twojego czworonogiego partnera.

W HDR możesz być członkiem wspólnoty pasjonatów psów. Prawdopodobnie spotkasz nowych przyjaciół, z  którymi razem  będziecie cieszyli się ze swoich codziennych osiągnięć.

Jeżeli przyjedziesz na zawody razem z rodziną, zagwarantujemy, że nie będą się nudzić, nawet jeżeli nie wezmą udziału w zawodach. Na zainteresowanych czekają edukacyjne programy o psach, powiązane z zabawą.

HDR jest wiernym zwolennikiem posiadania psów. Dlatego każde zawody HDR są jednocześnie dniem adopcji psów. Możliwie,  że nowym właścicielem psa będzie osoba, która przyjdzie na zawody tylko z ciekawości. A my będziemy najszczęśliwsi,  jeżeli w następnym  roku spotkamy ich w roli zawodników.

I właśnie to wszystko razem jest Hard Dog Race. Zawody  i jednocześnie święto. Jest to nasze święto, święto Twoje i święto twojego psa.  Jest to święto zwariowanych twardzieli z psami.

Emblemat Hard Dog Race jest objęty ochroną praw autorskich. Korzystanie z niego w dowolnej formie jest możliwe tylko przy posiadaniu pisemnej zgody Hard Dog Race.