Pokonałyśmy 6km i 16 przeszkód w zawodach Hard Dog Race!

piesnaurlopie.pl

Rok temu jeszcze na Woodstocku (teraz już PolAndRock) uczestniczyłam w testowym biegu na Runmageddonie. Mimo krótkiej trasy i zaledwie kilku przeszkód, moje emocje sięgnęły zenitu. Odkryłam, że na torze sprawdzam się nie tylko pod kątem fizycznym, ale i psychicznym. Ten moment, gdy musiałam zanurzyć się po szyję w gęstym błocie, aby jednocześnie podnosić głową opony był dla mnie nie lada wyzwaniem. Pokonałam własne obawy! Jedyne czego mi tam brakowało to wierzcie mi lub nie, ale.. mojego psa 😉 Dlatego, kiedy po raz pierwszy usłyszałam o Hard Dog Race stwierdziłam, że koniecznie muszę zabrać tam Shelby!

Źródło:
https://piesnaurlopie.pl/pokonalysmy-6km-i-16-przeszkod-w-zawodach-hard-dog-race/

Wyzwanie dwóch serc

zamerdani.pl

W weekend 12.05.2018 po raz drugi wzięłyśmy z udział w Hard Dog Race – jedynej takiej imprezie z psami łączącej bieganie i przeszkody. Nie bez przesady zawody porównywane są do psiego runmageddonu, ale spokojnie – są dla każdego – każdego psa i opiekuna! Młodego, starszego, kundelka i rasowego, niezależnie od wielkości i umiejętności, a nawet dla trójłapka. Także niech nie zrazi Was porównanie, bo to nic strasznego!

Źródło:
http://zamerdani.pl/wyzwanie-dwoch-serc/

Sześć nóg, dwa serca, jedno zwycięstwo! czyli Hard Dog Race Base Poland po raz drugi.

zapsieniwsieci.pl

Po udziale w pierwszej polskiej edycji HDR z niecierpliwością czekałam na informacje gdzie i kiedy odbędzie się kolejny bieg. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że znajdziemy się w drużynie BLOGERZY ATAKUJĄ -12 psich bloggerów, którzy 12.maja 2018 roku spotkają się w Zawiesiuchach (35 km od Warszawy) i wspólnie pokonają 6 km i 16 przeszkód.

Źródło:
http://www.zapsieniwsieci.pl/2018/05/szesc-nog-dwa-serca-jedno-zwyciestwo.html

Hard Dog Race Poland już za nami!

polsatsport.pl

Hard Dog Race Poland w konkurencji Base, czyli na dystansie 6 km z 16 przeszkodami już za nami. Impreza, której hasłem jest „sześć nóg, dwa serca, jedno zwycięstwo” odbyła się w ostatnią sobotę na Farmie Makedońskich koło Warszawy. Na zawody zgłosiło się ponad 450 par, składających się z człowieka i psa. Jest to jedyny tego typu bieg OCR nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Źródło:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-05-14/hard-dog-race-poland-juz-za-nami/

Emblemat Hard Dog Race jest objęty ochroną praw autorskich. Korzystanie z niego w dowolnej formie jest możliwe tylko przy posiadaniu pisemnej zgody Hard Dog Race.