Wataha-HDR jest wspólnotą ludzi, którzy lubią sportowy tryb życia i biorą aktywny udział w rozmaitych sportowych imprezach podobnych do zawodów HDR, albo po prostu są  nimi zainteresowani. Historia powstania tych wspólnot najlepiej o tym świadczy. Pierwsze nieoficjalne grupy HDR FB powstały z inicjatywy kilku entuzjastycznych wyznawców HDR z węgierskiego miasta Debrecen i regionu Göcsej. Postanowiliśmy poprzeć i rozwinąć tę wspaniałą inicjatywę, która była punktem wyjściowym dla działających teraz pod egidą i logo HDR Watah.

Wataha pomoże ci w przygotowaniu do zawodów i w odnalezieniu partnerów, jeżeli postanowiłeś wziąć udział w konkurencji drużynowej. Na temat powstawania watah możesz przeczytać na Facebooku. Zgodnie z naszymi zasadami w każdej miejscowości powstaje i działa jedna wataha, wyjątkiem jest Budapeszt, gdzie są dwie (po jednej w Budzie i Peszcie). Jeżeli jesteś mieszkańcem miejscowości gdzie już istnieje taka wspólnota, dołącz do nich, na pewno będziesz mile widziany! Natomiast jeżeli ta inicjatywa do was jeszcze nie dotarła, napisz do nas: hdrteampl@harddograce.pl. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Uwierz, że z pomocą  HDR znajdziesz się w naprawdę świetnym towarzystwie! Wspólnie potraficie dużo zrobić dla siebie, dla psów i dla rozwoju kultury posiadania psów.

Pamiętaj: dobrze być członkiem watahy! Jeżeli nie wierzysz, to zapytaj swojego psa!

 

Miasta, w których już działają Watahy HDR

  

  

  

  

  

Emblemat Hard Dog Race jest objęty ochroną praw autorskich. Korzystanie z niego w dowolnej formie jest możliwe tylko przy posiadaniu pisemnej zgody Hard Dog Race.