Not Just Run - Runoween - Węgry - POBIEGNIJ W SŁUSZNEJ SPRAWIE

30.10.2021, Vácduka

Sześć nóg, dwa serca, jedno zwycięstwo

BIEGAMY, CZY NIE TYLKO BIEGAMY, O CO WŁAŚCIWIE W TYM WSZYSTKIM CHODZI?

Oczywiście, że biegamy! Zawsze, niezależnie od okoliczności, ale tak jak w poprzednich latach, w tym roku również zrobimy to w inny sposób. Obok dobrze Wam już znanych formuł biegów z przeszkodam, czyli Base, Wild i Junior, w 2019 powstała zupełnie nowa koncepcja, czyli Not Just Run. Jest to kwintesencja czystej radości jakiej dostarcza bieganie, a dodatkowo w ramach tego wydarzenia każdego roku wspieramy ważną dla nas, słuszną inicjatywę!

JUST RUN
Wychodząc trochę poza ramy biegu z przeszkodami, stworzyliśmy formułę tego biegu tak, aby jedyną przeszkodą na trasie była sama natura i nasze własne granice! Podczas gdy w trakcie biegów Base i Wild musimy pokonać liczne zbudowane przez nas, oraz także te naturalnie występujące na trasie przeszkody , tutaj walczymy „jedynie” z samym sobą, nie zapominając jednak, że biegniemy w myśl naszego motta, czyli sześć nóg, dwa serca, jedno zwycięstwo!

NOT JUST RUN
NOT JUST RUN mógłby być sam w sobie ciekawym biegiem pełnym wyzwań, ale postanowiliśmy nadać mu głębszego znaczenia. Startując w zawodach NOR JUST RUN możesz być pewien, że nie będziesz „tylko” biegł. Każdy Twój krok będzie miał głębszy cel!

JUŻ ZDROWY TRYB ŻYCIA TO PIĘKNY CEL, ALE CO JESZCZE MOŻEMY WAM DAĆ?
Not Just Run to bieg charytatywny pod marką HDR, w ramach którego w każdym roku wspieramy jedną organizację non profit, albo inną ważną dla nas słuszną inicjatywę.

W 2019 roku skupiliśmy się na pomocy schroniskom, podczas gdy w zeszłym roku współpracowaliśmy z projektem „10 milionów drzew”. W 2021 roku koncentrujemy się na bardzo ważnej dla nas kwestii, jaką jest rozwój edukacji dzieci i propagowanie kultury hodowli psów.

Wspierać będziemy głównie Stowarzyszenie InDaHouse, które dzięki pomocy wolontariuszy organizuje indywidualne i grupowe zajęcia i warsztaty dla dzieci z biednych rodzin ze wsi w regionie Borsod. Ich celem jest pokazanie tym dzieciakom, że w przyszłości mogą stać się spełnionymi, odpowiedzialnymi dorosłymi, którzy sami mogą kierować swoim życiem, a otrzymane wsparcie przelać później na wychowanie własnych dzieci.

Poza tym, że część z zysków uzyskanych z opłat wstępu na zawody Not Just Run przekazujemy na rzecz Stowarzyszenia, we współpracy z Fundacją Duna Dog Center, Aurora Borealis, a także specjalistami z Dogoterapii Kutyas-Mancsok organizujemy dla dzieci cykl występów. Celem naszych spotkań jest także promowanie kultury posiadania psa.

Lokalizacja: Hungary 2167 Vácduka

ZOBACZ RABATY! →

KATEGORIE ZAPISÓW

Indywidualne
1 osoba + 1 pies
6+ km
Grupa wiekowa

Koszt wstępu

I. Termin - 7 400 Ft
II. Termin - 9 000 Ft
III. Termin - 10 300 Ft
Na miejscu - 12 000 Ft
3in1
2 osoba + 1 pies
6+ km
Grupa wiekowa

Koszt wstępu

I. Termin - 6 105 Ft/osoba
II. Termin - 7 425 Ft/osoba
III. Termin - 8 498 Ft/osoba
Na miejscu - 9 900 Ft/osoba
Drużynowe
6 osób + min. 4 psy
6+ km
Grupa wiekowa

Koszt wstępu

I. Termin - 7 030 Ft/osoba
II. Termin - 8 550 Ft/osoba
III. Termin - 9 785 Ft/osoba
Na miejscu - nie ma na to sposobu
Junior indywidualny
1 dziecko + 1 pies
2+ km
Grupa wiekowa

Koszt wstępu

I. Termin - 6 000 Ft
II. Termin - 7 300 Ft
III. Termin - 9 000 Ft
Na miejscu11 000 Ft

Oświadczenia do pobrania

W tym miejscu zebraliśmy dokumenty niezbędne do dokonania zapisu
na zawody. Dokumenty należy wydrukować, podpisać, a oryginały
przedstawić w momencie rejestracji w miejscu trwania zawodów. Jeśli
jesteś osobą pełnoletnią musisz przedstawić „Oświadczenie o ochronie i
przetwarzaniu danych osobowych”, oraz „Oświadczenie uczestnika zawodów”.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat będziesz potrzebował dodatkowo
„Oświadczenia rodzica o odpowiedzialności”! Oświadczenia uczestników
biegów JUNIOR i BASE różnią się od siebie, prosimy, abyś upewnił się
którego będziesz potrzebował Ty, albo Twoje dziecko.

WARUNKI UCZESTNICTWA DLA ORGANIZACJI NON-PROFIT

  • Dowolna działająca oficjalnie na terenie Polski organizacja non profit, której profil związany jest z tematyką psów (przytułek, schronisko, lecznica dla zwierząt, drużyna psów ratowniczych, psy terapeutyczne itd.)
  • W momencie rejestracji przy podawaniu nazwy drużyny należy wskazać także nazwę organizacji (np. Retriever Resque Team). Jeśli z dalej drużyny pojawi się większa ilość zawodników, należy podzielić ich na poddrużyny
  • Potwierdzenie od danej organizacji, że drużyna ma nosić jej nazwę musi zostać wysłane z konta email organizacji (mail musi zostać wysłany na adres infopl@harddograce.pl z oficjanelnego konta mailowego danej organizacji)
  • Prosimy, aby w momencie zapisu koniecznie zaznaczyć poprzez nazwę drużyny, że chcenie wystartować jako Organizacja non-profit. W „mistrzostwach” tych mogą wziąć jedynie drużyny spełniające wymienione warunki.