TAK BAWILIŚMY SIĘ 12 WRZEŚNIA NA GÓRZE KAMIEŃSK!

TAK BAWILIŚMY SIĘ 12 WRZEŚNIA NA GÓRZE KAMIEŃSK!

Zobaczcie jak fantastycznie bawiliśmy się na Hard Dog Race Base Poland, czyli na dystansie 6 km z 16 przeszkodami. W zawodach wzięło udział prawie 400 par, składających się z człowieka i psa.

Zawodnicy mieli do pokonania trasę biegnącą po zboczu góry, w lesie, przez staw, polany a także przez kanał o głębokości prawie 1 metra. Dodatkowo zadbaliśmy o interesujące przeszkody, na których trzeba było się czołgać, czasem wspinać, a czasem przenosić ciężary.

Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że pokonywanie przeszkód wodnych było przyjemnością. Wyścig nie był łatwy, wymagał nie tylko siły fizycznej, ale także więzi i współpracy z posiadanym psem, bo bez nich nie można było wygrać.

Zawodnicy startowali indywidualnie oraz drużynowo. Wśród kobiet najlepsza okazała się Czeszka Martina ŠTĚPÁNKOVÁ wraz z psem o imieniu Nick z czasem 32:58.7, zaś wśród mężczyzn Stefan WNOROWSKI z Allaną z czasem 33:25.4. Najlepszą 6-osobową drużyną okazali się reprezentanci Hard Dog Race Wataha Dąbrowa Górnicza, czyli jednej spośród prawie 20 Watah HDR działających na terenie Polski. Więcej możecie o nich przeczytać na https://harddograce.pl/wataha/.

 

Emblemat Hard Dog Race jest objęty ochroną praw autorskich. Korzystanie z niego w dowolnej formie jest możliwe tylko przy posiadaniu pisemnej zgody Hard Dog Race.