Tests nowych szelek HDR powered by Julius-K9

Tests nowych szelek HDR powered by Julius-K9

Kornelia z HDR Wataha Bydgoszcz, która wygrała nasz konkurs zorganizowany z Julius-K9 miała przyjemność testować nowe szelki HDR powered by Julius-K9 😍🏃‍♀️🐕

Oto co o nich uważa: „Od prawie dwóch tygodni mamy okazję testować nowy model szelek Julius-K9, który otrzymaliśmy od Hard Dog Race Poland 😍. Jako zdecydowana zwolenniczka sledów, muszę przyznać, że ten model zyskał moją sympatię 🙂 Uważam, że jest idealny do biegów przeszkodowych, podczas których czasem trzeba pomóc psu pokonać przeszkodę (służy do tego specjalna rączka), czasem trzeba przedzierać się przez wąskie ścieżki (więc to, że szelki idealnie przylegają do ciała psa pozwala uniknąć zahaczenia o gałęzie), nie zawsze pies biegnie na napiętej smyczy dokładnie przed człowiekiem (mimo tego, szelki nie skręcają się i nie zsuwają z psa). Możliwość regulacji zarówno obwodu pętli szyjnej, jak i za łopatkami oraz łącznika obu tych pętli na klatce pozwala na dokładne dopasowanie szelek do psa. Mina Morka na zdjęciach chyba świadczy o tym, że on również jest nimi zachwycony :)”

Emblemat Hard Dog Race jest objęty ochroną praw autorskich. Korzystanie z niego w dowolnej formie jest możliwe tylko przy posiadaniu pisemnej zgody Hard Dog Race.