W tym roku do grona naszych sponsorów dołącza Advantix!

W tym roku do grona naszych sponsorów dołącza Advantix!

Wiosnę już czuć w powietrzu, temperatury od kilku tygodni są powyżej 4 stopni, a to oznacza, że aktywowały się kleszcze. Zadbajcie o swoich czworonożnych przyjaciół i zabezpieczcie je przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez te pajęczaki.

Advantix odstrasza i/lub zabija kleszcze, a także pchły i komary oraz muchówki (potocznie zwane meszkami). Dzięki działaniu odstraszającemu nie dopuszcza do wczepienia się kleszczy w skórę psa i zmniejsza ryzyko zarażenia groźnymi chorobami takimi jak: babeszjoza, borelioza, anaplazmoza czy też leiszmanioza. Produkt jest przeznaczony szczególnie dla psów, które lubią kąpiele, ale nie przepadają za obrożami.

Advantix świetnie się sprawdzi u naszych HDR-owych psich zawodników, którzy na trasie będą mieli do pokonania trasę wiodącą nie tylko po trawie, piachu i błocie, ale także przez las!

Więcej informacji znajdziecie na stronie Advantix.

 


 

Advantix Spot-on (40 mg + 200 mg) / 0,4 ml, roztwór do nakrapiania;
Advantix Spot-on (100 mg +500 mg) /1 ml, roztwór do nakrapiania;
Advantix Spot-on (250 mg + 1250 mg) / 2,5 ml, roztwór do nakrapiania;
Advantix Spot-on (400 mg + 2000 mg) / 4 ml, roztwór do nakrapiania

Podmiot odpowiedzialny

Bayer Animal Health GmbH, D-51368 Leverkusen, Niemcy

Skład jakościowy i ilościowy substancji czynnych

1 pipeta 0,4 ml zawiera: Imidakloprid 40 mg, Permetryna 200 mg; 1 pipeta 1,0 ml zawiera: Imidakloprid 100 mg, Permetryna 500 mg; 1 pipeta 2,5 ml zawiera: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg; 1 pipeta 4,0 ml zawiera: Imidakloprid 400 mg, Permetryna 2000 mg

Wskazania lecznicze

Zapobieganie i zwalczanie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) oraz pcheł (Ctenocephalides spp.) u psów, a także odstraszanie komarów i muchówek (Phlebotomus sp.).

Przeciwwskazania

Nie stosować u szczeniąt poniżej 7 tygodnia życia. Nie stosować u kotów.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Emblemat Hard Dog Race jest objęty ochroną praw autorskich. Korzystanie z niego w dowolnej formie jest możliwe tylko przy posiadaniu pisemnej zgody Hard Dog Race.