Właśnie ruszyły zapisy na HDR Base oraz HDR Junior w Polsce!

Właśnie ruszyły zapisy na HDR Base oraz HDR Junior w Polsce!

Od dzisiaj można się rejestrować na zawody Hard Dog Race Base oraz Hard Dog Race Junior, które odbędą się 1 czerwca na terenie OSiR Góra Kamieńsk!

Jeżeli jesteś zdecydowany/-a wziąć udział w naszych zawodach, nie czekaj i wybieraj spośród wszystkich godzin startów! Osoby, które zgłoszą się do 13 marca mogą liczyć na najkorzystniejszą cenę!

Przejrzyj uważnie naszą tabelę opłat i rabatów, ponieważ jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Na przykład osoby startujące z adoptowanym psem mogą liczyć na zniżkę, gdyż zależy nam by jak najmniej psów żyło w schroniskach. Dlatego też wspieramy adopcje w każdy możliwy sposób. Ale to nie jedyne osoby mogące liczyć na zniżki. Sprawdź wszystko uważnie oraz zapoznaj się z Regulaminem Zawodów oraz Ogólnymi Warunkami Umowy!

Pamiętaj, że dwa pierwsze wyścigi (fale), czyli pierwsze 30 minut zawodów HDR Base to „Bitwa między Alfami”. W tych 2 wyścigach możesz udowodnić, że jesteś prawdziwą Alfą!

Weź w nich udział, jeżeli chcesz osiągnąć najlepszy wynik czasowy. Na te dwa wyścigi można się zgłaszać zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Chodzi o szybkość i o to, by udowodnić, że jest się parą alfa, ale pamiętaj, że zasady zawodów i fair play również tu obowiązują.

„Bitwa między Alfami” to starty o godzinie 9:00 i 9:15!

W tym roku po raz pierwszy zapraszamy na zawody HDR Junior, w których mogą wziąć udział dzieci, które w dniu 1 czerwca 2019 będą miały skończone 8 lat, ale nie skończą jeszcze 14! W tej formule młodzi zawodnicy mają do pokonania 2-kilometrową trasę naszpikowaną 8 przeszkodami. To będzie niesamowity dzień dziecka!

W trakcie, gdy to czytasz i rejestrujesz się na zawody, my przygotowujemy najwspanialszy HDR-owy dzień dziecka na nowym torze, z zaskakującymi przeszkodami oraz świetną atmosferą.

Już się nie możemy doczekać 1. czerwca! A Ty?

UWAGA!

W tym roku wprowadziliśmy w Regulaminie pewne zmiany. Najważniejsze jest, że od teraz możesz uczestniczyć w zawodach JEDYNIE używając SZELEK dla psa! Dopuszczalna jest kombinacja szelek i pasa do biegania, lub szelek i smyczy. Używanie OBROŻY JEST ZABRONIONE!

Emblemat Hard Dog Race jest objęty ochroną praw autorskich. Korzystanie z niego w dowolnej formie jest możliwe tylko przy posiadaniu pisemnej zgody Hard Dog Race.