JESTEŚCIE GOTOWI? RUSZYŁY ZGŁOSZENIA NA HDR BASE POLAND

JESTEŚCIE GOTOWI? RUSZYŁY ZGŁOSZENIA NA HDR BASE POLAND

W końcu nadszedł wielki dzień! Pistolet startowy wystrzelił i od dzisiaj można się rejestrować na zawody Hard Dog Race Base, które odbędą się 12 maja w Zawiesiuchach koło Warszawy!

Jeżeli jesteś zdecydowany/-a wziąć udział w naszych zawodach, nie czekaj i wybieraj spośród wszystkich godzin startów! Osoby, które zaaplikują przed 10 lutego mogą liczyć na najkorzystniejszą cenę!

Przejrzyj uważnie naszą tabelę opłat i rabatów, ponieważ jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Na przykład osoby startujące z adoptowanym psem mogą liczyć na zniżkę, gdyż zależy nam by jak najmniej psów żyło w schroniskach. Dlatego też wspieramy adopcje w każdy możliwy sposób. Ale to nie jedyne osoby mogące liczyć na zniżki. Sprawdź wszystko uważnie!
Pamiętaj, że dwa pierwsze wyścigi (fale), czyli pierwsze 30 minut zawodów stały się „Bitwą między Alfami”.

W tych 2 wyścigach możesz udowodnić, że jesteś prawdziwą Alfą!

Weź w nich udział, jeżeli chcesz osiągnąć najlepszy wynik czasowy. Na te dwa wyścigi można się zgłaszać zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Chodzi o szybkość i o to, by udowodnić, że jest się parą alfa, ale pamiętaj, że zasady zawodów i fair play również tu obowiązują. „Bitwa między Alfami” to starty o godzinie 9:00 i 9:15!

W trakcie, gdy to czytasz i rejestrujesz się na zawody, my przygotowujemy wielkie wydarzenie na nowym torze, z zaskakującymi przeszkodami oraz świetną atmosferą.
Już się nie możemy doczekać 12. maja! A Ty?

Emblemat Hard Dog Race jest objęty ochroną praw autorskich. Korzystanie z niego w dowolnej formie jest możliwe tylko przy posiadaniu pisemnej zgody Hard Dog Race.