Sezon biegowy 2018 – nowy sezon, nowe miejsce

Sezon biegowy 2018 – nowy sezon, nowe miejsce

We wrześniu zeszłego roku odbyły się pierwsze zawody Hard Dog Race w Polsce. Pomimo zimnej i mokrej pogody tor motocrossowy w Dąbrowie Górniczej odwiedziło ponad dwieście par dwu- i czteronożnych zawodników, którzy swoim entuzjazmem i dobrym humorem rozgrzali ten dzień.

Teraz nadszedł 2018 roku i pieczołowicie przygotowujemy się do nowego sezonu. Data biegu HDR Base została wyznaczona na 12 maja (mamy nadzieję, że teraz pogoda dopisze). Poza datą zmieniło się również miejsce biegu. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw północnej Polsce i nasz wybór padł na bardziej centralną lokalizację – okolice Warszawy i położoną w Zawiesiuchach malowniczą Farmę Makedońskich.

Po przejechaniu setek, jak nie tysięcy kilometrów, w poszukiwaniu nowego miejsca, trafiliśmy w ten piękny zakątek, który ujął nas swoim spokojem, malowniczością i bliskością dzikiej natury. Z dala od zgiełku miasta przygotujemy dla Was wyjątkowy i wymagający tor. Na Farmie znajdują się dwa jeziora o niewielkiej głębokości, strumienie, wydmy oraz las – to 500 hektarów zróżnicowanej przyrody, która mamy nadzieje skradnie Wasze serca.

Emblemat Hard Dog Race jest objęty ochroną praw autorskich. Korzystanie z niego w dowolnej formie jest możliwe tylko przy posiadaniu pisemnej zgody Hard Dog Race.